Сенім телефондары

СЕНІМ ТЕЛЕФОНДАРЫ
Мекеме атауы
Басшының тегі, аты, әкесінің аты
Мекен-жайы
Байланыс телефоны
1
Қобда ауданы әкімінің аппараты
Смағұлов Бақытжан Қалиоллаұлы
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8(71341)
21-4-45
2
Аудандық мәслихат
Ерғалиев Жанболат Қанатбайұлы
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8(71341)
21-1-58
3
Аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
Құстұртова Марина Нұрлахметқызы
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8(71341)
22-0-08
4
Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі
Түктібаев
Бағдаулет Нұртілеуұлы
Қобда ауылы, Көпжасаровтар көшесі, 26
8(71341)
21-1-01
5
Аудандық ветеринария бөлімі
Рахимов Шахидолла Қалидоллаұлы
Қобда ауылы, Көпжасаровтар көшесі, 26
8(71341)
21-7-41
6
Аудандық білім бөлімі
Айжарықов Нұрлыбай Өзбекұлы
Қобда ауылы, Көпжасаровтар көшесі, 33
8(71341)
21-5-33
7
Аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Жұмағұлова Айгүл Төлегенқызы
Қобда ауылы, Әбілқайырхан көшесі, 38
8(71341)
21-5-49
8
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Жолдыбаева Разия Мырзабекқызы
Қобда ауылы, Көпжасаровтар көшесі, 33
8(71341)
21-3-24
9
Аудандық сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Ноғаев
Оралбек Амантайұлы
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8(71341)
21-4-63
10
Аудандық спорт және дене шынықтыру бөлімі
Қоспанов Ермек Қайроллаұлы
Қобда ауылы, Көпжасаровтар көшесі, 26
8(71341)
79-0-60
11
Аудандық жер қатынастары бөлімі
Таласпаев Еркебұлан Сержанұлы
Қобда ауылы, Көпжасаровтар көшесі, 26
8(71341)
21-6-34
12
Аудандық қаржы бөлімі
Телегисов
Бақыт Ажайыпұлы
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8(71341)
21-4-30
13
Аудандық ішкі саясат бөлімі
Қабылов Арман Сағынтайұлы
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8(71341)
21-5-46
14
Аудандық кәсіпкерлік бөлімі
Бибитова Жанаргүл Тасмұқанқызы
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8(71341)
21-1-94
15
Ақырап ауылдық округі
Нұркеев Дауыл Жекешұлы
Ақырап ауылы
8(71341)
72-1-70
16
Бегалы ауылдық округі
Утянов Юмағұл Мырзағалиұлы
Калиновка ауылы
8(71341)
23-1-41
17
Бестау ауылдық округі
Бибитов Айбек Теміржанұлы
Бестау ауылы
8(71359)
25-5-21
18
Бұлақ ауылдық округі
Альбетов Жантөре Жанабергенұлы
Әлия ауылы
8(71341)
24-5-03
19
Жарсай ауылдық округі
Байгельдинова Роза Түлкібайқызы
Жарсай ауылы
8(71341)
73-9-56
20
Жарық ауылдық округі
Иманғазин Ерлан Маратұлы
Жарық ауылы
8(71341)
72-1-62
21
Жиренқопа ауылдық округі
Құлниязов Марат Жалғасұлы
Жиренқопа ауылы
8(71359)
36-6-38
22
Қобда ауылдық округі
Өтепов Батырхан Алпысбайұлы
Қобда ауылы, С.Сейфуллин көшесі,
8(71341)
21-5-95
23
Қызылжар ауылдық округі
Амантаев
Бағдат Ақмалайұлы
Қызылжар ауылы,
8(71341)
72-1-65
24
И.Білтабанов ат.ауылдық округі
Үдербай
Ерлан Мерғалиұлы
И.Білтабанов ауылы
8(71341)
24-2-15
25
И.Құрманов ат. ауылдық округі
Әмірғалиев Қайырбек Жұмабекұлы
Егіндібұлақ ауылы
8(71341)
74-1-80
26
Сарыбұлақ ауылдық округі
Өтегенов
Есенғали Байзолұлы
Сарыбұлақ ауылы
8(71359)
23-0-24
27
Сөгәлі ауылдық округі
Тастаев Аманжол Мауытұлы
Көк үй ауылы
8(71340)
35-2-28
28
Талдысай ауылдық округі
Тасмағанбетов Айбек Нұрланұлы
Талдысай ауылы
8(71341)
24-4-48
29
Терісаққан ауылдық округі
Клютов
Асылбек Қуанбайұлы
Терісаққан ауылы
8(71341)
73-6-00
30
Өтек ауылдық округі
Есібеков
Армат Қонысұлы
Өтек ауылы
8(71341)
73-4-26